Bij toeval ontdekte ik deze uitgebreide app. Een must have voor vintage en logo liefhebbers!
Van de makers van bijvoorbeeld VanillaPen (een hele gave app om posters mee te maken) komt deze mooie foto bewerkings app. Hou je van clean en een vleugje hipster? Dan ben je bij Uptown & Co. helemaal aan het goede adres. Met de app bewerk je je foto’s met de mooie (vintage) filters en/of een van de vele badges en signatures.
Afgezien van de vele functies, is het gewoon een hele mooie app, met een overzichtelijk en clean design.
Het feest kan beginnen
Je opent de app, maakt een foto of kiest er eentje uit je fotorol en het feest kan beginnen.
Allereerst krijg je de keuze om je foto bij te snijden of niet. In het voorbeeld heb ik ervoor gekozen om de foto lekker te laten zoals hij is.
Daarna kom je in het menu van vintage filters. Kleur, zwart-wit, er zit van alles tussen. Na wat proberen, ga ik voor XXV. Vervolgens is de sterkte van het filter naar smaak aan te passen. Ik maak het iets minder heftig.
Klik daarna op de pijl en je komt bij de banners. Mooie vintage logo’s en titels. Als je er eentje kiest, wordt je foto automatisch donkerder gemaakt, waardoor de letters beter zichtbaar zijn.
De kleur is vervolgens aan te passen, de tekst (uiteraard :)), kies een mooi plaatje wat erbij past, pas eventueel nog de kleur van de tekst aan en voilà: een profi plaatje!
Via de app is de foto te delen op Instagram, Facebook of Twitter. Of je slaat hem gewoon op in je fotorol.
Uptown & Co. is verkrijgbaar voor iPhone, iPad en iPod Touch en kost € 1,99 in de Appstore.
Nouja, ik kan je alles over deze app vertellen, maar je zou het zelf moeten zien. Prachtige app waar mooie dingen mee te maken zijn!
Wat is jouw favoriete foto app? 

Janou Zoet is freelance fotografe en content creator, zit vastgeplakt aan haar Canon én smartphonecamera’s, staat aan het roer van online community Foonfoto.nl en geeft wekelijks workshops smartphonefotografie voor particulieren, bedrijven en organisaties.
Leave Your Comments